برپایی محافل انس با قرآن کریم در پایگاه‌های بسیج وزارت نفت

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)، دارالقرآن بسیج وزارت نفت، در ایام ماه رمضان بر اساس سر فصل‌های تدوین شده در سه حوزه آموزش، تبلیغ، ترویج و محافل، مسابقات و برنامه‌های مختلف قرآنی را برگزار می‌کند.

بر این اساس، محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان  بین‌المللی و مصری را در 10 پایگاه بسیج زیر مجموعه وزارت نفت برپا می‌کند که حضور کارکنان در این محافل  معنوی می‌تواند در ترویج فرهنگ حفظ و تلاوت قرآن در میان کارکنان  مفید واقع شود. از دیگر برنامه‌های قرآنی دراین ماه برپایی جلسات قرآنی بر مبنای  طرح 1449 با محوریت سوره یاسین است که برای علاقه‌مندان در محل نمازخانه ادرات، انجام می‌شود. برپایی جلسات جزء‌خوانی همه روزه با تلاوت یک جزء ازقرآن کریم  با حضور کارکنان، مدیران و قاریان وزارت نفت در ایام رمضان درحال برپایی است که در پایان ماه رمضان کل قرآن کریم ختم می شود.

آغاز دوره دوم مرحله مقدماتی مسابقات قرآن

دومین دوره از مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کارکنان وزارت نفت، هم اکنون در ادارات با حضور کارکنان درحال برپایی است که این مسابقات  تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت. این مسابقات در مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی در رشته‌های قرائت تحقیق، حفظ 5،3 و 1 جزء  به همراه مفاهیم، ترتیل و اذان ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود. گفتنی است؛ این مسابقات به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران  در مرحله نهایی بهمن ماه برپا خواهد شد.

لینک خبر: http://iqna.ir/fa/News/3321143


تعداد بازدید: 430