مسابقات سراسری شرکت ملی نفت ایران به کار خود پایان داد + اسامی برترین‌ها

مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت نفت ایران، امروز چهارشنبه 25 شهریور ماه با حضور مسئولان قرآنی و مدیران نفت در دانشکده صنعت نفت به کار خود پایان داد. مراسم اختتامیه با تلاوت آیاتی ازکلام الله مجید توسط نفر اول مسابقات قرآن کریم محمد کاکاوند، آغاز شد.

%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%86%d9%81%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%af---%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86%e2%80%8c%d9%87%d8%a7

اسامی برگزیدگان؛

رشته قرائت تحقیق بخش آقایان

1- محمد کاکاوند، ستاد شرکت ملی نفت، اول
2- ابوذر دهداری، ستاد شرکت ملی نفت، دوم
3- محمد رضا برقعی، مناطق مرکزی ایران(تهران)، سوم

رشته قرائت ترتیل بخش آقایان

1- مجتبی منصوریان فرد، نفت و گاز پارس منطقه، اول
2- محسن نیستانی، ستاد شرکت ملی نفت، دوم
3- منصور علوی مرام، بهره برداری نفت و گاز کارون، سوم

رشته اذان بخش آقایان

1- محمد جواد گلرو مفرد، ستاد شرکت ملی نفت، اول
2- رضا منفرد، نفت و گاز پارس منطقه، دوم
3- علیرضا جمهوری نفت و گاز پارس منطقه، سوم

رشته حفظ 5. 2 جزء قرآن کریم بخش آقایان

1- احمد دستار، نفت و گاز اروندان، اول
2- زین العابدین رنجبیر، مناطق مرکزی ایران(زاگرس جنوبی)، دوم
3- محسن سلیمانی، مناطق مرکزی ایران(زاگرس جنوبی)،سوم

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم بخش آقایان

1- روح الله حبیبی مقدم، مناطق نفت خیز جنوب، اول
2- رضا علیخانی، نفت مناطق مرکزی ایران(شرق)، دوم
3- علی سرخه، ملی حفاری، سوم

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم بخش آقایان

1- عباس مغدانی، نفت مناطق مرکزی ایران(زاگرس جنوبی)، اول
2- علیرضا شفیعی، نفت و گار اروندان، نفر برگزیده

رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم بخش آقایان

1- محمد درویشی، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، برگزیده

رشته حفظ کل قرآن کریم بخش آقایان

1- محمد انگشبه، نفت و گاز پارس منطقه، اول
2- علی عرفانیان، نفت مناطق مرکزی ایران(شرق)، دوم
3- رحیم شریفی، مناطق نفت خیز جنوب، سوم

رشته قرائت تحقیق بخش بانوان

1- مریم حاجی نوروزی، مناطق نفت خیز جنوب، برگزیده
2- بی بی هاجر حسینی، برگزیده
3- مریم امین غفاری، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، برگزیده

رشته قرائت ترتیل بخش بانوان

1- لیلا عبودی عبیسی، ملی حفاری، برگزیده
2- زینب اسماعیلی، پایانه‌های نفتی ایران(خارک)، برگزیده
3- زینب محمدی حاجیلو، مدیر اکتشافات، برگزیده

رشته حفظ 5. 2 جزء قرآن کریم بخش بانوان

1- نصرت شهری، مناطق نفت خیز جنوب، برگزیده
2- زهرا یاور احمدی، سازمان بهداشت و درمان شرکت ملی نفت، برگزیده
3- سنا سادات میر یحیی، ستاد شرکت ملی نفت، برگزیده

رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم بخش بانوان

1- خدیجه باقر زاده، ستاد شرکت ملی نفت، اول
2- فاطمه نازپرور، ستاد شرکت ملی نفت، برگزیده
3- سلماز کهن، مناطق مرکزی ایران(زاگرس جنوبی) برگزیده

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم بخش بانوان

1- آمنه رازقی، پایانه‌های نفتی ایران(خارک)، اول
2- زهرا زیدانیان، نفت و گاز اروندان، دوم
3- زینب پرنیان، پژوهشگاه صنعت و نفت، سوم

گزارش تصویری اختتامیه نخستین دوره مسابقات قرآن شرکت ملی نفت ایران


تعداد بازدید: 428